0216 576 60 07

Müşteri Destek

info@3kinsaat.com

E-Mail Adresi

09:00 - 20:00

Çalışma Saatleri


Kentsel Dönüşüm

Kendi evinizi, binanızı, sitenizi, yapı adanızı, mahallenizi; “Değişimi Oturduğun Evden başlar” insiyatifiniz  ile kentsel dönüşüm kapsamındaki kredi ve kira yardımlarından da yararlanarak,  yaşanabilir, depreme dayanıklı, sosyal donatıları, otoparkı, yeşil alanları olan “Kaliteli Yaşam Alanlarına” dönüştürebiliriz.

Kamuoyunda kentsel dönüşüm olarak isimlendirilen bu yeni süreç 6306 Sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanunun ve yönetmeliğin yürürlüğe girmesi ile başladı ancak bunun dışında, “İmar Kanunu” “Kat Mülküyeti Kanunu” gibi pek çok hukuki bilgiye de ihtiyacınız olacak.

 

Türkiye’nin 2023 kentsel vizyonuna paralel olarak, modern ve güvenli şehirler yapmayı ve mevcut olanları da kentsel dönüşüm projeleri ile yenileyelim.

Halkımızın güven ve huzur içinde yaşadığı çevre ile barışık , depreme ve afet risklerine karşı güvenli, planlama standartlarına uygun kentsel dönüşüm ile yenilenmiş modern kentler oluşturulmalıdır.

Bu sayede, kentlerin sağlıksız büyümesi ve tarım arazilerinin tahrip edilmesi önlenirken, diğer taraftan deprem risklerine karşı güvenli, kentler ülkemize kazandırılacaktır.
Kentsel dönüşüm projeleri ile depremlerdeki can kaybı önlenirken, ülke ekonomisinin en az zarar görmesi sağlanacak ve yeni istihdam alanları açılarak, inşaat sektörünün canlanmasına katkı sağlanacaktır.

Hızlı iletisim
  • 0216 576 60 07
  • 0535 272 37 87
  • info@3kinsaat.com
Kalite ve Güvenin Tek Adresi
Hızlı iletisim